עורך דין פשיטת רגל במרכז | עורך דין טל קדש

פנה אלינו לייעוץ

arrow-left, arrow-left, previous, left

יש לך שאלה?

עורך דין פשיטת רגל במרכז

אנשים פרטיים או בעלי עסק יכולים להכריז על עצמם כפושטי רגל במקרים של צבירת חובות רבים מאד והתמודדות מול נושים. הליך פשיטת רגל הוא הליך מורכב, המצריך לא מעט בירוקרטיה והתמודדות מול רשויות ומול גופים שונים. במיוחד לשם כך מציע את שירותיו עורך דין פשיטת רגל במרכז, כמו עורך הדין טל קדש, העומד לרשותם של הלקוחות ומסייע להם בתקופה הלא פשוטה הזו.

מדוע חשוב להתנהל נכון במקרים של פשיטת רגל
בעזרת עורך דין פשיטת רגל במרכז, יכול כל מי שמוצא עצמו בחובות כבדים להתמודד בצורה טובה ונכונה יותר, הן מול הנושים והן מול מערכת המשפט. בכל שנה מכריזות על עצמן חברות רבות כפושטות רגל, חברות המלוות על ידי עורכי דין פשיטות רגל במרכז או עורכי דין פשיטות רגל בתל אביב, המסייעים להם בתקופה זו ועוזרים להם לעבור את השלבים השונים הקשורים להליך בצורה נכונה ויעילה. הליך פשיטת הרגל הוא הליך לא פשוט, כאמור, הדורש התייחסות לכמות רבה של פרמטרים לפני קבלת ההחלטה. במקרים מסוימים אפשר לבחור באפשרויות חלופיות, כמו איחוד תיקים למשל, ולעיתים ניתן גם להגיע להסדר מיוחד עם הנושים. סיוע של עורכי דין פשיטות רגל בתל אביב או של עורכי דין פשיטות רגל במרכז, מנוסים ומקצועיים, עוזר לבחון את החלופית וגם ההליך עצמו.

סיוע של עורך דין מקצועי בתחום
על חברה או על אדם פרטי המכריזים על עצמם כפושטי רגל מוטלות הגבלות רבות, לרבות כל הקשור לפתיחת חשבון בנק, שימוש בכרטיסי אשראי ולעיתים אפילו יציאה מן הארץ. מי שנעזר בשירותיו של עורך דין פשיטת רגל במרכז עובר תקופה לא קלה, הן בשל המגבלות החלות עליו והן בשל האיסורים השונים שאיתם הוא נאלץ להתמודד. למשל, הוא איננו יכול לפתוח חברה או עסק עצמאי, איננו יכול לשמש כחבר דירקטוריון ועוד. עורך דין פשיטת רגל במרכז מלווה את הלקוח, מייצג אותו מול בית המשפט ועוזר לו לבחון לעומק את האפשרויות העומדות לרשותו. במקרים רבים, אכן הליך של פשיטת רגל יהיה המסלול הנכון. עם זאת, במקרים אחרים ייתכן שהסדר מיוחד עם הנושים או בחינה של הליכים אחרים יהיו האפשרויות הטובות ביותר עבורו. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
עורך דין דיני חברות בתל אביב
 
 

תחומי התמחות:

מיסוי מוניציפאלי
משפט מנהלי ציבורי
בנקאות ומשפט מסחרי

פרטי התקשרות:

כתובת: רחוב ז'בוטינסקי 7, קומה 33, מגדל משה אביב, רמת גן
טלפונים: 072-33-80-215 6121281 – 03
פקס: 153-36121281
דוא"ל: tal@kadesh-law.co.il