בנקאות | עורך דין טל קדש
עו"ד טל קדש - עורך דין ארנונה והיטלים, ליטיגציה ונ

עו"ד טל קדש - מיסוי מוניציפלי ▪️ ליטיגציה מנהלית, אזרחית ומסחרית ▪️ נוטריון

Dun's 100 - דירוג מיסוי מוניציפלי - משרד עו"ד טל ק
BDI CODE- דירוג מיסוי מוניציפאלי - משרד עורכי דין
בקרו אותנו גם בפייסבוק
פנה אלינו לייעוץ
arrow-left, arrow-left, previous, left
יש לך שאלה?

בנקאות

לא כל עורך דין הוא בעל מומחיות בנושאים פיננסיים בעלי היבט משפטי. בנקאות היא תחום מקצועי מאוד וכך גם ההיבטים המשפטיים הנלווים לכך. לאור העובדה שאנשים רבים מוצאים את עצמם נאבקים לבדם מול גוף שנתפס כבעל עוצמה, חשוב לדעת שניתן גם אחרת. עורך דין פיננסי שמכיר על בוריים את חוקי המשחק בתחום זה יכול לסיוע לאנשים שקיבלו הודעת פינוי מהבית בשל אי תשלום משכנתא, לאנשים שחשבונם עוקל ולכאלה שמגלים לפתע שהבנק מגביל את פעילותם בחשבון שלא בצדק.

להיאבק באי צדק
היבטים שונים של בנקאות הם בעלי כללים ברורים והבנק אמור לפעול תמיד בתום לב תוך הימנעות מניגודי עניינים ומניצול חולשתו של הלקוח או אי הבנתו בעניינים פיננסיים. משרד עורכי דין בנקאות בראשותו של עו"ד טל קדש מייעץ ללקוחות פרטיים ומסייע להם בנושא, מתוך הבנה אמיתית של התחום בקונסטלציה חוקית ומשפטית.

בנקאות איננה תחום עיסוק רגיל. לבנקים ולמערכת הפיננסית יש יכולת להשפיע על הציבור ועל הפעילות הכלכלית שלו באופן מהותי ביותר. כל עורך דין פיננסי יכול להעיד שבמקרים בהם הבנקים נוהגים בחוסר בצדק או שלא כדין, ההשלכות על האזרח הקטן יכולות להיות לעיתים הרסניות.

התמחות בדיני מסחר ובנקאות
עו"ד טל קדש, שעוסק בנושאים משפטיים שונים כגון תובענות ייצוגיות, דיני ארנונה וחופש המידע, הינו בעל מומחיות גם בנושאים מסחריים וכן בתחומי בנקאות וליטיגציה מסחרית. בין הלקוחות הנמנים עם באי משרדו ניתן למצוא כאלה שהיו זקוקים לסיוע בתחומים כמו עסקאות של ניכיון צ'קים, טעויות שנעשו על ידי בנקים וליקויים באופן ההתנהלות שלהם תוך אי קיום חובת האמון שהמערכת הבנקאית נדרשת לה.

לא כל מה שהבנק דורש מהלקוח הפרטי או מהחברה המסחרית הוא בגדר תורה מסיני. פעמים רבות נופלות טעויות. לעיתים גם החלטות מקצועיות לכאורה מתבררות בבית המשפט כהחלטות שגויות. עצירה של קו אשראי, למשל, ללא כל התראה מוקדמת ותוך פגיעה בענייניו של הלקוח והסבת הפסדים, יכולה בהחלט להיות עילה לתביעה שתתברר בבית המשפט. משרד עורכי דין בנקאות הוא המקום הנכון לבדוק האם אכן יש מקום להיאבק בבנק בנושא כזה או אחר באמצעות כלים משפטיים. עורך דין מומחה יכול גם לקדם פשרה בין בנק לבין לקוח.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
ייצוג בבתי משפט