השגה על ארנונה - עורך דין טל קדש - עו"ד דיני ארנונה ומיסוי מוניציפלי
עו"ד טל קדש - עורך דין ארנונה והיטלים, ליטיגציה ונ

עו"ד טל קדש - מיסוי מוניציפלי ▪️ ליטיגציה מנהלית, אזרחית ומסחרית ▪️ נוטריון

Dun's 100 - דירוג מיסוי מוניציפלי - משרד עו"ד טל ק
BDI CODE- דירוג מיסוי מוניציפאלי - משרד עורכי דין
בקרו אותנו גם בפייסבוק
פנה אלינו לייעוץ
arrow-left, arrow-left, previous, left
יש לך שאלה?

השגה וערר ארנונה

מיסים עירוניים, תשלומי מים, אגרות ביוב והיטלים שונים יושתו על הציבור רק בכפוף לחקיקה ולתקנות ידועות. מסתבר שאף על פי שקיימים דיני ארנונה שחלקם ברורים ונהירים, יש גם דינים שמהווים מקור נרחב לפרשנות. עוד מסתבר שלא מעט רשויות מקומיות ועיריות משיתים על האזרח הקטן ועל בעלי עסקים שונים חיובים שחלקם איננו על פי דין. מהי הדרך להיאבק כדי למנוע חיובים מיותרים? שכירת שירותיו של עורך דין לדיני ארנונה.

השגות וערעורים

במקרה בו תושב הרשות המקומית או בית עסק קיבל חיוב בלתי מובן או מנופח, ניתן לבדוק האם הדבר עומד במבחנים השונים והאם החיוב הינו על פי דיני ארנונה מקובלים. עורכי דין ארנונה מספרים כי לעיתים הרבה יותר קרובות מכפי שראוי משלמים האזרחים יותר מדי כסף, לעיתים לאורך שנים.
יש לכם הרגשה שאתם משלמים יותר מדי? עו"ד טל קדש – עורך דין לדיני ארנונה יוכל לטפל עבורכם בכל הדורש טיפול. מה למשל?
  • הגשת ערעור לרשות המקומית.
  • הגשת עתירה מנהלית לצורך קבלת החזר רטרואקטיבי בגין חיובים קודמים.
  • התמודדות עם שינוי מדיניות הפוגע לרעה באזרח ומשנה מצב שהיה קיים לאורך שנים.
באמצעות כלים משפטיים ניתן להתמודד עם פקידי הרשות ועם פקידי הגבייה גם באמצעות צווי מניעה וניתן לבצע שינויים בסיווג הנכס על מנת לחסוך תשלומים מיותרים ובלתי סבירים.

עמותות ותביעות ייצוגיות

דיני ארנונה הינם בעלי חשיבות לא רק עבור אזרחים מן השורה. עורכי דין ארנונה כמו עו"ד טל קדש מסבירים שלא פעם ולא פעמיים עולות השגות שונות בדבר חיובים גם מצדם של ארגונים, של עמותות ושל עסקים בתחום השיפוט של הרשויות. בכלים משפטיים ומתוך היכרות עמוקה עם החקיקה הרלוונטית ניתן לקבל פטורים והנחות מקסימליות ולוודא האם שיטת המדידה שנוקטת הרשות הינה אכן לפי דין. בנוסף, ניתן להתמודד עם אגרות פיתוח שאינן תמיד מוטלות בהתאם לכללים או בתוך זמן סביר כפי שמורה החוק.
יש לכם חשש שהרשות המקומית איננה נוהגת מולכם בצדק ועל פי דיני ארנונה שבספר החוקים? זקוקים לייעוץ משפטי בתחומי המים, הביוב, אגרות ותשלומים מנופחים? עו"ד טל קדש יעמוד לצדכם. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
עתירות מנהליות