דיני חברות | עורך דין טל קדש
עו"ד טל קדש - עורך דין ארנונה והיטלים, ליטיגציה ונ

עו"ד טל קדש - מיסוי מוניציפלי ▪️ ליטיגציה מנהלית, אזרחית ומסחרית ▪️ נוטריון

Dun's 100 - דירוג מיסוי מוניציפלי - משרד עו"ד טל ק
BDI CODE- דירוג מיסוי מוניציפאלי - משרד עורכי דין
בקרו אותנו גם בפייסבוק
פנה אלינו לייעוץ
arrow-left, arrow-left, previous, left
יש לך שאלה?

דיני חברות

דיני חברות הינם תחום משפטי השייך למשפט האזרחי, שמטרתו להסדיר את פעילותן של החברות בארץ בכל הקשור להיבטים משפטיים שונים, לרבות דיני חדלות פרעון הבראת חברות. החוק הבולט בדיני החברות הוא חוק החברות, שנחקק עוד בתקופת המנדט הבריטי ולאורך השנים עבר לא מעט שינויים ונסחים חדשים. חוק זה מורכב ממספר חלקים, הבוחנים את התנהלותן של החברות מרגע הקמתן, לרבות שיתופי הפעולה שלהן עם חברות, עם תאגידים או עם גופים אחרים (כמו מיזוג בין חברות ועוד).

תפקידו של עורך דין דיני חברות
עורך דין דיני חברות מספק שירותים משפטיים שונים לחברות הבוחרות להיעזר בשירותיו. עורך דין זה פועל מול החברה כדי להסדיר את התנהלותה, בכל הקשור להיבטים המשפטיים השונים הקשורים לצעדיה. עורך הדין עוזר לחברה לפעול נכון ולעשות זאת תוך שמירה על זכויותיה ושמירה על החוק. הוא יכול לסייע במקרים של יצירת שיתופי פעולה חדשים בין חברות, של התנהלות מול רשויות המדינה השונות, של בחינת הפעילות הכלכלית/העסקית של החברה במשק ועוד. עורך דין דיני חברות במרכז יכול ללוות את החברה במהלך עסקאות חדשות וגם לסייע לה במקרה בו היא מעוניינת בשיתופי פעולה חדשים עם חברות או עם עסקים ממדינות זרות (כל זאת, תוך התייחסות לכל ההיבטים המשפטיים הנדרשים לשם כך, לרבות החוק במדינות אחרות).

עורך הדין טל קדש הוא עורך דין דיני חברות במרכז, המתמחה – בין היתר – גם לכל הקשור לדיני חדלות פרעון הבראת חברות. במקרים כאלה מסייע עורך הדין לחברות שצברו חובות רבים, להתמודד עם הקושי בצורה טובה יותר ולבחון התנהלות מסוג אחר, שתביא לשיפור במצבן. הדבר יכול להיעשות על ידי פתיחה של הליכי חדלות פרעון למיניהם, לרבות גיבוש הסדרים מיוחדים מול הנושים, להם חייבים את הכסף, על ידי אישור תכנית הבראה המותאמת לצרכיה של החברה ולמצבה הכלכלי הקיים ועוד. הדבר יכול למנוע את פירוקה של החברה או את בחירתה בהליך של פשיטת רגל. עורך דין דיני חברות, במקרה זה, מסייע לחברה לצאת מהמשבר החמור שאליו נקלעה ומגייס לשם כך את כל הניסיון והידע שצבר בתחום. לאור היכרותו עם דיני החברות ועם הסוגיות המשפטיות השונות הקשורות בכך הוא מביא לשיפור במצבה של החברה ומסייע בקידומה.  

מוזמנים לקרוא בנוסף:
עורך דין דיני חברות