עורך דין זכויות אזרח במרכז | עורך דין טל קדש
עו"ד טל קדש - עורך דין ארנונה והיטלים, ליטיגציה ונ

עו"ד טל קדש - מיסוי מוניציפלי ▪️ ליטיגציה מנהלית, אזרחית ומסחרית ▪️ נוטריון

Dun's 100 - דירוג מיסוי מוניציפלי - משרד עו"ד טל ק
BDI CODE- דירוג מיסוי מוניציפאלי - משרד עורכי דין
בקרו אותנו גם בפייסבוק
פנה אלינו לייעוץ
arrow-left, arrow-left, previous, left
יש לך שאלה?

עורך דין זכויות אזרח במרכז

לרשותו של כל אדם, המוגדר במדינתו כאזרח, עומדות לא מעט זכויות: זכויות סוציאליות – קבלת שירותי בריאות, דמי אבטלה, חופשת לידה; לצד זכויות פוליטיות – זכותו של האזרח לבחור וזכותו להציע את מועמדותו לעמוד ברשות המדינה, כלומר: להיבחר. זכויות אלו ניתנות לכלל אזרחי המדינה וללא הבדל דת, גזע או מין. זכויות האזרח הן חלק מזכויות האדם הבסיסיות ולא ניתן לבטלן. רשויות או גופים שונים המפרים את זכויות האזרח – עוברים על החוק, וניתן להעמידם לדין. במקרה כזה, עורך דין זכויות אזרח במרכז, כמו עו"ד טל קדש, הוא הכתובת המתאימה.

זכויותיו של האזרח והמנגנונים העוזרים לו לשמור עליהן
בעזרת עורך דין זכויות אזרח במרכז ניתן להתמודד עם מקרים של הפרת הזכויות. אם מופרות זכויותיהם של אזרחי המדינה, רשאים האזרחים לפנות לשירותיהם של עורכי דין זכויות אזרח במרכז, המתמחים בתחום. עורכי דין זכויות אזרח בתל אביב ובאזור מייצגים את הפונים אליהם אל מול בית המשפט ועוזרים להם להגיש את התביעה בגין הזכויות שהופרו. זכויותיו של האזרח, כמו גם זכויות האדם בכלל, הן חלק בלתי נפרד מעקרונותיה של כל מדינה דמוקרטית. אולם, לצערנו, ישנם לא מעט מצבים בהם המדינה איננה מקפידה לשמור על זכויות אלו ופוגעת באזרחיה – בין אם בידיעה ובין אם לאו. במיוחד לשם כך הוקמו מספר מנגנונים מיוחדים בכל מדינה, לצד עורכי דין זכויות אזרח בתל אביב, על מנת לסייע לאזרח ולשמור על זכויותיו. החוקים הם המנגנון הבולט שבהם – חוקים הקובעים באילו מקרים נפגעות זכויותיו של האזרח. בנוסף לכך, קיימים גם גופים שונים במדינה, לרבות מערכת בית המשפט שאליה ניתן לפנות במקרים כאלה והעיתונות, שיכולה לחשוף מחדלים ושערוריות הקשורות בכך.

פנייה אל עורך דין זכויות אזרח
במקרים של הפרת זכויותיו של האזרח או של פגיעה בהן, יש להיעזר בשירותיו של עורך דין זכויות אזרח במרכז. עורכי דין זכויות אזרח במרכז פועלים פעמים רבות בשיתוף עם אגודות ועם עמותות שונות, העושות ככל שביכולתן לשמור על זכויותיהם של אזרחי המדינה, שפעמים רבות נפגעות בשל התנהלות לא תקינה. בעזרת עורכי דין אלה ניתן לפעול כדי לשמור על הזכויות ועל מנת להעמיד לדין את הגופים או את הנציגים מטעמם הפוגעים בהן. עורך דין זכויות אזרח במרכז מייצג את הפונים אליו לאורך כל הדרך ועושה ככל שביכולתו על מנת להציע שירות מקצועי לצד אמינות ומסירות. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
עורך דין פשיטת רגל במרכז