עורך דין מסחרי | עורך דין טל קדש
עו"ד טל קדש - עורך דין ארנונה והיטלים, ליטיגציה ונ

עו"ד טל קדש - מיסוי מוניציפלי ▪️ ליטיגציה מנהלית, אזרחית ומסחרית ▪️ נוטריון

Dun's 100 - דירוג מיסוי מוניציפלי - משרד עו"ד טל ק
BDI CODE- דירוג מיסוי מוניציפאלי - משרד עורכי דין
בקרו אותנו גם בפייסבוק
פנה אלינו לייעוץ
arrow-left, arrow-left, previous, left
יש לך שאלה?

עורך דין מסחרי

עורך דין מסחרי נדרש לטפל במגוון רחב מאד של תחומים, הקשורים למשפט המסחרי. הוא עוסק פעמים רבות במתן ייעוץ לחברות, בין אם במסגרת שיתופי פעולה חדשים, בפירוק חברות או במיזוגים, וכן מתמחה, בין היתר, גם בדיני צרכנות, קניין רוחני ואף זכויות יוצרים. עורך דין זה, כמו עורך הדין טל קדוש, מציע מענה נקודתי לקהל לקוחותיו ובעיקר יכולת מקצועית ברמה גבוהה, המאפשרת לו להציע את הייצוג הנדרש במקרים רבים, שהם בחלקם מורכבים ומאתגרים מאד.

אילו שירותים הוא מציע
מי שמחפש עורך דין מסחרי במרכז, יגלה שהאפשרויות הן רבות מאד ושישנם לא מעט עורכי דין בתחום משפט מסחרי במרכז המציעים את שירותיהם. עורכי דין מסחרי בתל אביב ובסביבה נדרשים להתמודד, במסגרת תפקידם וייצוג לקוחותיהם, עם סוגיות משפטיות מורכבות הקשורות לתחום המסחר. במסגרת תביעות רבות בהן הם לוקחים חלק, מתמודדים עורכי דין מסחרי בתל אביב והמרכז עם תחומים שונים, הקשורים לעולם המסחר, כמו למשל: אינטרנט, טכנולוגיות שונות, בריאות, ביטוח, חקלאות, בנייה, פיננסים, חינוך ועוד. עורך דין מסחרי יכול לסייע לחברות בתחומים רבים ולהבטיח את התנהלותן בכל הקשור לעניינים המשפטיים השונים. הוא יכול לסייע לחברות וללוות אותן בבואן להכין מכרזים בתחום מסוים ולהציעם. הוא יכול גם לסייע בהכנת הסכמי התקשרות עם חברות אחרות או עם לקוחות, הוא יכול לסייע בעריכת חוזים והסכמים משפטיים, לרבות חוזי תפעול, שכירות, ליסינג, חוזי עבודה ועוד.

מה חשוב לבדוק לפני הפנייה אליו
חברות הזקוקות לשירותיהם של עורכי דין מסחרי במרכז, נדרשות לבחון כמה פרמטרים לפני הפנייה לעורך הדין, מולו הן בוחרות לעבוד. מרבית עורכי הדין בתחום זה אינם מתמקדים בהופעה מול בית המשפט או בייצוג לקוחותיהם במסגרת תביעות למשל. הם מציעים שירותי ייעוץ משפטי בתחום המסחרי ומלווים את הלקוח לאורך כל הדרך ובעת התנהלותו מול גופים חיצוניים, בין אם אלו חברות אחרות או רשויות שונות. אחרים, לעומתם, שמים דגש רב מאד על ייצוג הלקוח בבית המשפט ומציעים ניסיון רב מאד בהופעה מול בית המשפט ובהתמודדות מול גופים שכאלה. עורך דין מסחרי, המספק מענה נרחב יותר, לרבות ייצוג בבית המשפט וגם ייעוץ משפטי הרלוונטי לחברה הבוחרת להיעזר בשירותיו – הוא הכתובת הנכונה. הבחירה בו היא הדרך להתמודד עם האתגרים הרבים, העומדים מול החברה כבר עם הקמתה. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
עורכי דין פשיטת רגל