עורכי דין פשיטת רגל | עורך דין טל קדש

פנה אלינו לייעוץ

arrow-left, arrow-left, previous, left

יש לך שאלה?

עורכי דין פשיטת רגל

בין אם מדובר בפשיטת רגל של חברה ובין אם של אדם פרטי – זהו הליך מורכב ומאתגר מאד, המצריך מהמתמודדים אתו חוסן נפשי רב מאד. כדי לשמור על זכויותיו של פושט הרגל או על זכויותיה של החברה הבוחרת בהליך זה, וכדי להתנהל במסגרת ההליך כולו בצורה הנכונה ביותר – מומלץ להיעזר בשירותיהם של עורכי דין פשיטת רגל, המתמחים בתחום. עורך דין פשיטות רגל במרכז והסביבה בקיא בכל הסוגיות המשפטיות הרלוונטיות בתחום ויודע כיצד להתמודד עם ההליך כולו, מול בית המשפט וגם מול גופים אחרים.

כמה מילים על ההליך עצמו
עורכי דין פשיטת רגל מסייעים לכל אלה שאינם יכולים לפרוע את חובותיהם או מתקשים פעמים רבות גם להתמודד אל מול הנושים, להם הם חייבים את הכסף. עורך דין פשיטות רגל בתל אביב, כמו עו"ד טל קדש, מסייע ליחידים וגם לחברות, הבוחנים אפשרות של הכרזה על פשיטת רגל בעקבות משבר כלכלי חמור. מכיוון שמדובר בהליך מורכב מאד, ולו כדי למזער ככל האפשר את הנזקים הצפויים למגיש הבקשה, מומלץ לפנות לשירותיו של עורך דין פשיטות רגל בתל אביב. עורך דין זה עומד לרשותו של הלקוח הפונה אליו, ומסייע לו לאורך כל הדרך – הן מול הגופים המשפטיים השונים והן מול הנושים. ניתן, למשל, כאשר ישנם מספר נושים, לבחור בהליך של איחוד תיקים. בנוסף, ניתן לבקש חלוקה של תשלומים ופריסתם לאורך תקופה ארוכה, וניתן לבקש הפטר מותנה והקלות שונות בהתאם לנסיבות הקיימות ומתוך רצון לשמור על זכויותיו של מגיש הבקשה לפשיטת רגל.

חשיבות בחירתו של עורך הדין המתמחה בתחום זה
מכיוון שהליך פשיטת רגל הוא הליך מורכב וגם ארוך מאד, יש לבחון לעומק את הגורם המקצועי שבו בוחרים להיעזר ולוודא שהוא זה המתאים לתפקיד. מי שמחפש עורכי דין פשיטת רגל כדי לעבור את התהליך בשלום, מומלץ לו לחפש עורך דין פשיטות רגל במרכז עם ניסיון של שנים בתחום, ובעיקר – עם יכולת מקצועית ברמה גבוהה. עורכי דין פשיטת רגל יציעו ללקוחותיהם את המענה המקצועי הנדרש לצורך ההתמודדות עם ההליך וכן יעשו ככל שביכולתם כדי לקדם את העניין ככל הניתן ולמזער נזקים.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
תביעות נגד בנקים
 
 

תחומי התמחות:

מיסוי מוניציפאלי
משפט מנהלי ציבורי
בנקאות ומשפט מסחרי

פרטי התקשרות:

כתובת: רחוב ז'בוטינסקי 7, קומה 33, מגדל משה אביב, רמת גן
טלפונים: 072-33-80-215 6121281 – 03
פקס: 153-36121281
דוא"ל: tal@kadesh-law.co.il